Відомо що в середньому в цукровому буряку міститься 18% цукру. Скільки треба переробити буряків,

щоб отримати 54ц цукру?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафина Лейсан.

54 ц сахара - 18%

х ц свёклы - 100%

- - - - - - - - - - - - - - -

54 : х = 18 : 100 - это пропорция

х · 18 = 54 · 100 - свойство пропорции

х · 18 = 5 400

х = 5 400 : 18

х = 300

Ответ: 300 ц = 30 т сахарной свёклы потребуется.