Щоб дістати 1 т цукру, треба переробити 4,8т пук. рових буряків. Скільки треба цукрових буряків,

щоб виробити 2 т, 1,5 т, 0,45 т, 800 кг, 30 кг цукру?​

Ответы на вопрос

Отвечает Витунов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2т=(2*4,8)=9,6т

1,5т==1,5*4,8=7,2т

0,45т=0,45*4,8=2,16т

800кг=0,8т=0,8*4,8=3,84т

30кг=0,03т=0,03*4,8=0,144т

Отвечает Шевелёв Даниил.

Пошаговое объяснение:

2*4.8=9.6т

4.8*1.5=7.2т

4.8*0.45=2.16т

4.8*0.8=3. 84т

4.8*0.03=0.144т