Щоб дістати 1 т цукру, треба переробити 4,8 т цук- рових буряків. Скільки треба цукрових буряків,

щоб виробити 2 т, 1,5 т, 0,45 т, 800 кг, 350 кг цукру? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Руслана.

Пошаговое объяснение:

2*4.8=9.6т

4.8*1.5=7.2т

4.8*0.45=2.16т

4.8*0.8=3.84т

4.8*0.35=1.68т