Порівняйте подані дроби. а) 2/3 і 8/21; б) 2/5 і 3/7.


Ответы на вопрос

Отвечает Боровикова Полина.

Ответ:

Приведемо до спільного знаменника:

а) 2/3= 2×7/21=14/21

14/21 > 8/21

б) 2×7/35=14/35; 3×5/35=15/35

14/35<15/35