Обчислити довжину кола і площу круга з діаметром 4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Артём.

Ответ:

довжина кола - с

с=2πR=Dπ=4*3,14=12,56

s=πr(в квадрате)= 3,14*(D/2)(в квадрате)= 3,14*4=12,56