Знайдіть координати середини відрізка АВ, якщо A(4; 8) і В(2; 10)  а)(5; 7)б)(3; 9)в)(9;

3)г)(7; 5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Кирилл.

Ответ:

правильный ответ:

б)(3;9)

(4+2)/2=6/2=3

(8+10)/2=18/2=9

Отвечает Казаченко София.

Ответ:

Точка О - середина АВ

О ((4+2)/2 ; (10+8)/2)

О (3;9) -ответ

Пошаговое объяснение: