Із 80 посіяних зернин огірків зішло 56. який процет схожості огірків?​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80/56 = 100/х

х = 56*100 / 80

х = 5600/80

х = 70

Ответ : 70%