прямий кут двома променями розділили на три кути перший кут складає 40% від прямого а другий 25%

від першого знайти 3 кут​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

прямой угол равен 90 градусов

90:100*40=36 градусов -1 угол

36:100*25=0,36*25=9 градусов 2 угол

90-36-9=45 градусов -3 угол

Отвечает Шабловский Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Прямой угол = 90°

90 * 0,4 = 36° - первый угол

36 * 0,25 = 9° - второй угол

90 - (36 + 9) = 90 - 45 = 45° - третий угол

36° + 9° + 45° = 90°