Помогите 1708. Розгорнутий кут розділили променями на три кути. Перший становить 4/9розгорнутого,

а другий3/5 першого. Знайди градусні міри трьох утворених кутів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лось Кирилл.

Ответ:

1) 80

2) 48

3) 52

Пошаговое объяснение:

Оскілько розгорнутий кут становить 180 градусів, то перший кут буде становити 180×4/9=80 градусів. Другий кут становить 80×3/5=48 градусів. Оскільки розгорнутий кут складається з трьох кутів, то третій кут буде дорівнювати 180-(80+48)=52 градуси

Отвечает Алимжанов Биржан.

Ответ:

180×4/9=80

первый угол=80°

80×3/5=48

второй угол=48°

180-(80+48)=52

третий угол=52°