Знайдіть невідомий член пропорції б) 2:а=2 1/2 : 1 1/4


Ответы на вопрос

Отвечает Кутявина Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2:а=2 1/2 : 1 1/4

2 1/2а=1 1/4*2

5/2а=5/4*2

5/2а=5/2

А=5/2*2/5

А=1