Муааn есепті әртүрлі тәсілмен шығаруға болады. Есепті шығарудың екі тәсілін тауып көр. Амалдар

бойынша азСерік пен Арман бір уақытта ауылдан озенге караи моторты анамен шықты. 250 м/мин жылдамдықпен жүрген Серік20 минуттан кейін өзенге жетті. Егер Арман 200 м/минжылдамдықпен жүрген болса, онда ол Серіктен қандай ашықтықта болды?+ 250 м/минts 20 минезеньS = ? Ми 200 м/мин теңдеу құру керек пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Лиза.

Ответ:

(250-200)-х=30

х=50-30

х=20

230-200=30

30=30

Пошаговое объяснение:

дұрыс па?