175 – х – бір бағытта қуып жету қозғалысының жылдамдығы. (175 – x) - 2 - Арман мен Серіктің

бастапқы арақашықтығы.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малец Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(175-х)*2=200

175-х=200:2

х=175-100

х=75