Велосипедші және мотоциклші бір мезгілде бірнеше пунктен бір бағытта жолға шықты .Мотоциклшінің

жылдамдығы 40 км/сағат, ал велосипедшінің жылдамдығы 12 км/сағат. Қанша уақыттан кейін олардың арақашықтығы 56 км болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Ведяков Евгений.
40 - 12 = 28 ( км/саг . )
56 : 28 = 2 ( саг . )