Два літаки одночасно вилетіли з аеродрому в протилежних напрямках. Через 30 хв після вильоту

відстань мія ними була 720 км. Перший літаклетів зі швидкістю 15 км/хв. В якою швидкістю летів другий літак ?15 км/хв2 км/хвАB720 км30 хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулакова Маргарита.

Ответ:

1)15*30=450(км)

2)720-450=270(км)

3)270/30=9(км/час)