З одного аеродрому в протилежних напрямках одночасно вилетіли 2 літаки .Швидкість першого літака

була 165 км/год менша ,ніж швидкість другого.За 3 год перший із них пролетів 1425 км.Яка швидкість другого літака? Срочно нужно!!!!Прошу!!!Заранее СПАСИБО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Тёма.
Дано: літак1=1425км за 3год; літак=? Км за 1год=(Шв 1літака/год+165км); . 1))) 1425:3=475км/год швидкість 1 літака; 2))) 475+165=640км/год швидкість 2літака;
Отвечает Мукомолов Тимофей.
1) S (відстань) = t (час) * v (швидкість)
v=S/t
v₁ = S / t = 1425/3 = 475 (км / год) - швидкість першого літака
v2 = v1 + 165 = 475 + 165 = 640 (км / год) - швидкість другого літака.
Відповідь: швидкість другого літака становить 640  км / год.