З одного ставка одночасно у протилежни напрямах вилетіли два лебеді.Через 5 хв відстань між ними

була 14 км.З якою швидкістю летів перший лебідь,якщо другий летів із швидкістю 1500м/хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Уртенков Никита.

Ответ:1)35*6=210 км-пройшов перший човен

2)378-210=168 км-пройшов другий човен

3)168/6=28 км/год-швидкість другого човна