З одного дерева в одному напрямку одночасно вилетіли два шпаки. Через 5 с перший шпак випередив

другого на 10м. З якою швидкістю летів другий шпак, якщо перший летів зі швидкістю 22 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Ласица Вераника.
1)22×5=110 (м) за 5 с пролетів перший шпак
2)110-10=100(м) пролетів другий шпак за 5 с
3)100÷5=20 (м/с) швидкість другого шпака