Знайдітт довжину кола якщо його радіус дорівнює 6см важайте що π=3,14​


Ответы на вопрос

Отвечает Копанцева Полина.

Ответ:

37,68

Пошаговое объяснение:

Длина окружности равна 2*п*r=2*3,14*6=37,68