Соус  майонез  містить:  олію  50%,  яєчні  жовтки  - 

20%,  оцет-  15%,  гірчицю  -  6,3%, цукор  -  3%,  сіль  -  5%,  спеції  1%.  Побудуйте  за  цими  даними  стовпчасту  ікругову  діаграми,  (Висоту  стовпчика  візьміть  1см  за  10%)  Скільки  грамів  яєчнихжовтів  міститься  в  450  грамах  майонезу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

90 гр

Пошаговое объяснение:

450/(100/20)=450/5=90 гр

Отвечает Журавлёв Артём.

Ответ:

90 гр

Пошаговое объяснение:

450/(100/20)=450/5=90 гр