Із 24 кг свіжих грибів отримають 3 кг сушених.Скільки свіжих грибів треба взяти,щоб отрим.4кг

сушен?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Лиля.

Відповідь: 32

Покрокове пояснення:

24:3=8

8×4=32

Отвечает Комната Соляная.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

24/х = 3/4

х = 24*4 / 3

х = 96/3

х = 32