відстань між селищами 24 км.За першу годину велосипедист проїхав відстань у двічі більшу, ніж та

яка йому залишилася проїхати. Скільки кілометрів залишилося проїхати велосипедисту.

Ответы на вопрос

Отвечает Бубнова Танюша.

Ответ:

8 км

Пошаговое объяснение:

1 год 2х

2х+x=24;

3x=24

x=24/3=8 км