Функцію задано формулою y=0,5x-3. Визначте значення функції якщо значення аргументу дорівнює 4


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Снежана.

Ответ:

y(4)=-1

Пошаговое объяснение:

y(4)=0.5*4-3=2-3=-1