100 БАЛОВ!!!!! 1. Для виготовлення 6 однакових приладів потрібно 21 г срібла.Скількі грамів

срібла потрібно для виготовлення 8 таких приладів? 2. Знайдіть довжини сторін трикутника, якщо вони пропорційні числам 2,4,3 , а периметр трикутника дорівнює 36 см. 3. Ціна шафи підвищилась з 140 грн до 161 грн. На скільки відсотків підвищилась ціна шафи?

Ответы на вопрос

Отвечает Мырзахан Олжас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 21/6=3,5

3,5*8=28

2) 2+3+4=9

36/9 =4

8:12:16

3) 161-140=21

21/140*100%=15%