Гвинти і Шпунтик за три години дійшли до містечка Зміївка. За першу годину вони пройшли 5/11 всього

шляху, за другу годину на 2/11 менше, ніж за першу. Яку частину шляху їм залишилось пройти за третю годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Бирлик Айбике.

Ответ:

Їм залишилось пройти 3/11 всього шляху

Пошаговое объяснение:

5/11-2/11=3/11 пройшли за другу годину

5/11+3/11 =8/11 пройшли за першу і другу частину всього шляху

11/11-8/11 =3/11