Яку відстань подолали туристи за чотири години, якщо відомо, що за першу годину вони пройшли 1/4

шляху, за другу 80% від того , що пройшли за першу годину , за третю годину вони пройшли 40% решти, а за четверту 2,8 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайтан Даниил.
1 - весь путь
1/4=0.25
80% - это 0.8
40% - это 0.4
0,25*0,8=0,2 (за второй час)
1-0,25-0,2=0.55 (остаток)
0,55*0,4=0,22 (за третий час)
0,25+0.2+0,22=0,67 (за первые три часа)
1-0,67=0,33 составляют 2,8 км
2,8:0.33=280:33=8 16/33 км
Ответ: весь путь 8 16/33 км