И. пал, кана самостиано ?Задачі на пропорційне діленняОДва студенти заробили 1500 грн. Пепрацював

4 дні, а другий – 6 днів. Як стурозділити між собою гроші, якщо вони принаковою продуктивністю?Зн розвезаня и условия ​

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Влад.

Ответ:

1500÷(6+4) =1500÷10=150

150×4=600

150×6=900

Ответ:1-й 400 грн. 2-й 600.