На скільки процентів зменшиться площа прямокутника зі сторонами 12 і 18 см якщо їх сторони на 20%

Помогите решить пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Заболотских Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутника дорівнює:

S=a*b= 12*18=216 cм2

12*0,2= 2,4 см зменьшення однієї сторони

12-2,4= 9,6 см одна сторона

18 *0,2= 3,6 см зменьшення другої сторони

18-3,6= 14,4 см друга сторона

Площа  після зменьшення 9,6*14,4= 138,24 см2

Складемо пропорцію

216 см- 100%

138,24 см -х

х= 138,24*100% : 216

х= 64 %

100% - 64 %= 36% зменшиться площа прямокутника