Дріт завдовжки35,5м розрізали на три частини.Знайди їх довжини, якщо перша з них коротша за другу

на 2м, а за третю -на 0,5м.

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухина Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай довжина першої частини - х м, тоді другої х+2м, а третьої х+0,5м

Складемо рівняння:

х+х+2+х+0.5= 35,5

3х+2,5= 35,5

3х= 33

х= 11 м довжина першої частини дроту

х+2=11+2= 13 м довжина другої частини дроту

х+0,5= 11+0,5= 11,5 м довжина третьої частини дроту