Дріт завдовжки 35,5 м розрізали на три частини. Знайди їх довжини, якщо перша з них коротша за

другу на 2 м, а за третю-на 0,5м.

Ответы на вопрос

Отвечает Искаков Артур.

Ответ:

Нехай перша частина - х м Тодi друга - х+2 м, а третя - х+0,5 м .Виходить рiвняння :

х+х+2+х+0,5=35,5

3х+2,5=25,5

3х=35,5-2,5

3х=33

х=33÷3

х=11 м - перша частина.

11+2 = 13 м - друга частина.

11+0,5 = 11,5 м - третя частина.