Дріт завдовжки 35,5м розрізали на три частини.Знайди їх довжини , якщо перша з них коротша за другу

на 2 м, а за третю на 0,5 м

Ответы на вопрос

Отвечает Аптралова Арина.

перша частина х м,тоді друга х+2,а третя х+0,5м Складемо рівняння

х+х+2+х+0,5=35,5

3х+2,5=25,5

3х=35,5-2,5

3х=33

х=33:3

х=11 м перша частина

11+2=13 м друга частина

11+0,5=11,5 м третя частина

перевірка: 11+13+11,5=35,5 всього