. Знайдіть два числа, якщо їхня різниця дорівнює 23, а сума подвоєного більшого із цих чисел і

другого числа дорівнює 22.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алисейко Полина.

Відповідь:

15 і -8

Пояснення:

Нехай одне число = х, а друге = у, тоді ми маємо систему:

x - y = 23 AND 2x + y = 22

/система у прикріпленому файлі/

Потрібно розв’язати цю систему, аби отримати значення х та у.

Для цього, додамо два рівняння між собою.

Отримаємо:

х + 2х + у - у = 22 + 23

3х = 45

х = 15

Далі, шукаємо у за одним із двох(найпростішим) рівнянь:

х - у = 23

у = х - 23 = 15 - 23 = -8

Таким чином, два числа - це 15 і -8