Склади вираз для обчислення ширини прямокутника, якщо S- площа прямокутника, f- довжина

прямокутника, x - невідома ширина прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Лёша.

Ответ:

можна такой вариант

S=30см

F=5см

X - ?

X=S/F

X=30/5=6см