Накреслити прямокутник зі сторони 3см 9 см знайди периметр і площу


Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

Площу 27см

периметр 24см

Пошаговое объяснение:

периметр (9+3) •2

площу 9•3

Отвечает Крестовникова Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр дорівнює Р=2(а+b)= 2(3+9)=24 см

Площа дорівнює S=a*b= 3* 9= 27 см2