Маса 7 однакових гайок і 4 однакових болтів дорівнює 1150 гр, а маса таких самих 3 гайок і 4 болтів

950 г знайдіть масу одного болта СРОЧНО ДАЮ 35 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Гаус Лена.

Ответ: 200 г

Пошаговое объяснение:

Нехай гайка - х, а болт -у, тоді 7 гайок складають -7х, 4 болти - 4х і 3гайки- 3х, а 4 болти - 4у . Складемо систему рівнянь:

{7х + 4y = 1150

{3x + 4y = 950

7x - 3x + 4y - 4y = 200

4x = 200

х= 200 :4

х= 50 г вага однієї гайки

3*50 + 4y = 950

4y = 950 - 150

у = 800 : 4

у= 200 г вага одного болта