на скільки одиниць перемістилася точка D(3) якщо після переміщення вона потрапила на точку К(-2)

точку М(7)​​

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьев Максим.

1) D(3)  →  К(-2)

3 - (-2) = 3 + 2 = 5 одиниць

Вiдповiдь: 5

2)  D(3)  →  М(7)​​

7 - 3 = 4 одиниць

Вiдповiдь:  4