Розв'яжи задачу. Зміни запитання в задачі так, щоб третьою дією було ділення.У 2 пляшках по 3 л

води, а у 3 бутилях — по 8 л. Скільки літрів водив усіх посудинах?mellekedyтері3 декаprobhoux​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Настя.

Пошаговое объяснение:

2×3+3×8=6+24=30 літрів

У скільки разів більше води в бутилях, ніж у пляшках?

24:6=4