6(2 бали) Знайти суму, доданками якої є числа: обернене і проти- лежне числу 3,2.


Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Надя.

Пошаговое объяснение:

3.2 = 3 \frac{1}{5}  =  \frac{16}{5}  =  \frac{5}{16}

5/16 - обернене.

 - 3.2 =  - 3 \frac{1}{5}  =  -  \frac{16}{5}

-16/5 - протилежне.

 -  \frac{16}{5}  +  \frac{5}{16}  =  -  \frac{256}{80}  +  \frac{25}{80} =  -  \frac{231}{80}  = - 2 71/80.

сума = - 231/80 = - 2 71/80.