Знайди суму, доданками якої є числа: обернене і проти- i лежне числу 3,6.мне нужно очень срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Ларин Рауль.

Розв'язання:

Обернене до 3,6: 1/3,6 = 10/36 = 5/18

Протилежне до 3,6: -3,6 = -36/10 = -18/5

Знаходимо суму:

5/18 + (-18/5) = 5/18 - 18/5 = (25-324)/90 = -299/90

Відповідь: -299/90 або -3 29/90