Знайдіть корінь рівняння х + 6 = 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сенин Максим.

Решение:

\bf x + 6 = 2

\bf x = 2 - 6

\bf x = -4

Проверка:

\bf -4 + 6 = 2

\bf 2 = 2 - верно!

Ответ: \bf x = -4.