Енциклопедія складається з чотирьох томів. У кожному томі 400 сторінок. Томи стоять на полиці по

порядку, зліва направо, від першого до останнього. Якщо не лічити палітурок цих томів, скільки сторінок міститься між першою сторінкою першого тому і останньою сторінкою четвертого тому?

Ответы на вопрос

Отвечает Коптев Максим.

Відповідь: 1592

Покрокове пояснення:

400*4=1600,

в 4 книжках по 2 палітурки(4*2=8)

1600-8=1592 сторінки