Енциклопедія складається з чотирьох томів. У кожному томі 400 сторінок. Томи стоять на полиці по

порядку, зліва направо, від першого до останнього. Якщо не лічити палітурок цих томів, скільки сторінок міститься між першою сторінкою першого тому і останньою сторінкою четвертого тому? Ваша професорка розв'язала цю задачу не вірно!!! Томи складені один до одного - отже перша сторінка буде з правого боку, тобто перший том випадає з розрахунків, останній теж. Відповідь: 800

Ответы на вопрос

Отвечает Чемезова Таня.

Не думаю, що відповідь вірна

Навіть якщо ми не вважаємо палітурки томів, то питання все ж таки полягає в тому, скільки сторінок знаходиться між першою сторінкою першого тома і останньою сторінкою четвертого тома, тобто їх ми враховувати не повинні, а значить відповідь: (400-1)+400+400+(400-1)=1600-2=1598

Вибачте за переклад) завдання цікаве, а мови не знаю:)