З п’яти різних томів прози і шести різних томів віршів потрібно вибрати 2 томи прози і 4 томи

віршів. Скільки існує способів це зробити?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Арсений.

Проза      Вірші

   5              6

        2 і  4

Сполучення (комбінація)

С² із 5 * С 4 із 6= 5!     *  6!    =  2*5*5*3 = 150.

                           2! 3!      4! 2!