Поможіть будь ласка. Швидкість автомобіля становить 80 км/​год. Яку відстань проїде авто-мобіль

за: 1) 0,5 год; 2) 2,5 год? Чи є така швидкість допустимою в місті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Себежко Дмитрий.
Відповідь: 1) 40 км
2) 200к

Пояснення:
1.
1) 80*0,5=40 км

2.
1) 80*2,5=200 км


Отвечает Каирдинова Яна.
1) 40 2) 200
80*5=40
80*2,5 = 200