ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!Швидкість катера проти течії річки дорівнює 19,5 км/год. а швидкість течії

річки дорівнює 1,6 км/год. Обчисліть власнушвидкість катера і його швидкість за течією річки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зырянов Дима.

1) 19,5 + 1,6 = 21,1 км/ч - собственная скорость катера;

2) 21,1 + 1,6 = 22,7 км/ч - скорость катера по течению реки.

Вiдповiдь: 21,1 км/ч власна  швидкість катера і 22,7 км/ч його швидкість за течією річки.

Отвечает Ищенко Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 19,5 + 1,6 = 21,1 (км/год) – власна швидкість катера.

2)21,1 + 1,6 = 22,7 (км/год) – швидкість катера за течією річки.