Швидкий поїзд приїжджає відстань між 2 населеними пунктами яка дорівнює 900 км за 10 годин а

товарний за 15 годин через скільки годин зустрінуться поїзди якщо одночасно вийдуть назустріч 1 1 із цих населених пунктів

Ответы на вопрос

Отвечает Каптан Игорь.

Находим скорость скорого поезда:

900 : 10 = 90 ( км/ч)

Находим скорость товарного поезда:

900 : 15 = 60 ( км/ч)

Находим скорость сближения:

90 + 60 = 150 ( км/ч)

Находим время:

900 : 15 0 = 6(ч)

Ответ: через 6 часов они встретятся.

МОЖНО ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ПЖ?

Отвечает Вихрова Соня.

Ответ:

через 6 год вони зустрінуться

Пошаговое объяснение:

1) 900км : 10год = 90 км/год (Швидкість швидкісного поїзда)

2)900км : 15год = 60 км/год ( Швидкість товарного поїзда)

3)90км/год + 60км/год = 150 км/год ( Спільна швидкість )

4)900км : 150км/год = 6 год

Відповідь : зустрінуться через 6 годин