одна із сторін трикутника на 6 см менша за другу і на 9 см менша за третю, знайти сторони

трикутника якщо його периметр 33 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

Відповідь: Перша сторона х см, друга сторона х+6, третя х+9

Рівняння:

х+х+6+х+9=33

3х=18

х=18/3

х=6

Отже, перша сторона 6см, друга 12 см, третя 15см

Покрокове пояснення: Якщо ще знадобиться допомога, питай)

Отвечает Янчук Надія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона - х

2 сторона - х + 6

3 сторона - х + 9

х + х + 6 + х + 9 = 33

3х = 33 - 6 - 9

3х = 18

х = 18 : 3

х = 6

1 сторона (х) = 6 см

2 сторона (х + 6) = 6 + 6 = 12 см

3 сторона (х + 9) = 6 + 9 = 15 см

6 + 12 + 15 = 33