дві садиби, одна прямокутна, а друга квадратна, мають однакову площу. довжина першої 90м а ширина

другої 40м. скільки метрів паркану потрібно для огорожі садиби???

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивцева Лида.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутної ділянки=90*40=3600 м.кв.

Площа прямокутної ділянки=площі квадратної ділянки (по умові)

Площа квадрата = його сторона в квадраті

3600=а²

а=60 метрів

Периметр квадрата = 4*а= 4*60=240 метрів