Дві садиби одна прямокутної форми, а інша квадратної мають однакову площу. Довжина першої 120м а

ширина 30 . Скільки метрів паркану потрібно для огорожі другої садиби? ПЖ НУЖНО СЕЙЧАС

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Настя.
Площа прямокутної садиби дорівнює добутку довжини на ширину:

S1 = 120 м * 30 м = 3600 м²

Оскільки друга садиба має таку ж площу, як і перша, то можна знайти її сторону як квадрата:

S2 = a^2, де a - сторона квадрата

3600 м² = a^2

a = √3600 м ≈ 60 м

Таким чином, сторона другої садиби дорівнює 60 м. Для огорожі квадратної садиби потрібно огородити її всі чотири сторони, тому загальна довжина паркану складатиме:

P = 4 * a = 4 * 60 м = 240 м

Отже, для огорожі другої садиби потрібно 240 м паркану.