бірінші қорапта екінші қораптан 2 есе көп шар бар.Егер бірінші қораптан 3 шар бар екінші қорапқа 10

шар бар салғанда екі қораптағы шарлар саны бірдей болды әр қорапта қанша шар болған? помогите пжж даю 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовская Алиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Вот


Отвечает Бурнович Карина.

Ответ:

2-7у + 4у+7 =у/2

6. 3

2-7у + (4у+7)•2 =2-(у) •3 скобки уберешь

6. 3 2

2-7у+8у+14+3у=0

6. 6. 6

4у+16=0

6

4у+16=0

ответ:-4

6 не равно равно 0