201. Бірінші автотұрақтағы автокөліктер саны екіншіге қарағанда 4 есе кем. Бірінші автотұраққа 35

автокөлік келіп, екіншісінен 25 автокөлік кеткеннен кейін, автотұрақтағы көліктер саны тең болды. Алғашында әр тұрақтағы автокөліктер саны қанша болған? ораганда екінші қоймада 3 есе артык алма бар. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Буренин Максим.

Ответ:

20 и 80

Пошаговое объяснение:

1 - х

2 - 4х

х+35=4х-25

4х-х=35+25

3х=60

х=20

4х=20*4=80